Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8765
Останній візит на сайт
сьогодні
✨ Ваша ідеальна нерухомість без стресу — реально!
Я — рієлтор, який працює чесно, відкрито і на результат. Для мене немає неможливого чи складного. Все вирішується.
✅ Знаходжу вигідні варіанти швидко
✅ Перевіряю документи через юриста — ніяких ризиків
✅ Супроводжую угоду від першого дзвінка до ключів у руках

Зі мною купівля чи продаж стає простим і комфортним.
Давайте знайдемо ваш ідеальний дім разом!

Продаж квартир (3)

  • Level Group
    100 000 $
    1 395 $/м²

    Ревуцького вул., 5

    єВідновлення Нова Дарниця
    2 кімнати
    72 / 31 / 11 м²
    поверх 17 з 18
    2000 рік побудови
    2 дні тому
    Продам простору 2-кімнатну з неймовірним краєвидом із вікон , яку хочеться назвати затишним домом. Для тих, хто шукає продуманий простір , хто хоче жити спокійно, стильно та з комфортом 17-й поверх із видом на озеро “Сонячне” та центр міста — жодного вікна на околиці. Доглянутий закритий двір, зона для прогулянок і спорту, або барбекю та відпочинку біля озера. Квартира з гармонійно розпланованою площею — 72 кв.м: – кухня 11.4 кв.м — зручно для зустрічей, вечорів удвох або сімейних сніданків; – дві окремі кімнати - 18 і 14 кв.м. – лоджія – два санвузли – вбудовані меблі й техніка, усе готове до заселення; – встановлений кондиціонер Зручна локація: До центру — 20 хв на авто. Поруч ТЦ “Auc...
    Рієлтор
  • Level Group
    168 000 $
    3 005 $/м²

    Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 37/1

    1 кімната
    56 / 12 / 30 м²
    поверх 9 з 25
    2014 рік побудови
    2 дні тому
    Печерський район | ЖК “Престиж Холл” | вул. Тютюнника, 37/1. Перша секція! ✨ Квартира, в яку закохуєшся з першого погляду У самому серці Києва, в престижному ЖК “Престиж Холл”, пропонується стильна квартира з панорамними вікнами та авторським дизайном. Це простір, де кожна деталь продумана для вашого комфорту, відпочинку та натхнення. 🏡 Про квартиру Ідеальне планування поєднує відкритість і приватність: простора кухня-вітальня — для життя, зустрічей і настрою затишна спальня з власним гардеробом окрема гардеробна при вході — максимум порядку без зайвих речей 🍽 Кухня, яка надихає Повністю укомплектована технікою преміум-рівня: варильна поверхня, духова шафа, посудомийна...
    Рієлтор
  • Level Group
    99 999 $
    1 887 $/м²

    Промениста вул., 42

    2 кімнати
    53 / 25 / 10 м²
    поверх 4 з 4
    4 дні тому
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Parkland | 53 м² | Пропонується сучасна, абсолютно НОВА та повністю готова до проживання 2-кімнатна квартира у престижному житловому комплексі ЖК Parkland. НІХТО НЕ ПРОЖИВАВ, ВСЕ НОВЕ 📐 Характеристики квартири: Площа: 53 м² Функціональне планування: кухня,2 окремі спальні, гардеробна кімната, балкон Сучасний дизайнерський ремонт, усе нове, ніхто не проживав Меблі та техніка в наявності Тепла підлога в кухні та санвузлі Вбудований холодильник 🔌 Побутова техніка: Варильна поверхня, витяжка Посудомийна машина Пральна машина з функцією сушки Bosch Вбудований холодильник Підготовлені місця під душову шафу та мікрохвильову піч 📍 Локація – ЖК Parkland:...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.